تجارت الکترونیک یعنی

هر گوشی یک ویترین هر روز 24 ساعت فروشگاه بازه وقتی خوابی

شما در دنیای وب نیاز به وب سایت،اپلیکیشن و سامانه هایی دارید تا دیده شوید، فرآیندهای تجاری،تبلیغاتی و اطلاعاتی را به بهترین شکل انجام دهید و بازدیدکننده جذب کنید.

eCommerce

تجارت آنلاین

Why do we need eCommerce?
نسل بعدی کسب و کار

فروشگاه آنلاین

فروشاههای سنتی پس از تجربه پاندمی 2020 و  کوچک شدن بازارها و تغییر نحوه خرید مردم تا حد زیادی دستخوش تغییر شده است.

با تییراتی که در زندگی ما بخصوص پس از سال 2020 به وجود آده ضرورت تغییر و بهینه سازی سیستم فروش کسب و کارها به خوبی نمایان شده است.کسب و کارهایی که پیشتر تمهیدات لازم برای حضور بصورت آنلاین و فروش اینترنتی را به عنوان روش اصلی فروش یا روش مکمل داشتند در این سال رشد کردند و مشتریان فراوانی کسب کردند .

WEB SITE

فروشگاههای الکترونیکی

جایی که شما علاوه بر امکانات یک سیستم محتوای اختصاصی فروشگاهی به پایانه های بانکی و سیستم های مالی دسترسی خواهید داشت.
وب سایت های فروشگاهی سیستم های مدیریت محتوای تخصصی شده برای نمایش و فروش کالا و خدمات هستند و هدف شما از این نوع وب سایت ها فروش و تجارت آنلاین خدمات و محصولات شماست.پایانه های بانکی و امکانات سیستم های فروشگاه ساز به شما این امکان را می دهند که فروشگاهی به وسعت دنیا بنا کنید.انواع فروشگاههای الکترونیکی که جهت تجارت الکترونیکی بنا می شوند بسته به میزان توسعه یافتگی،توسعه پذیری و نوع انجام پروسه های فروش شما و امکانات پس زمینه آنها قیمت های متفاوتی دارند.

Create a beautiful store

ایجاد یک فروشگاه زیبا

یک فروش موفق خیلی پیش از کلیک مشتری بر روی دکمه خرید اتفاق می افتد.یک فروشگاه یکتا مثل برندتان بی همتا ایجاد کنیدب گونه ای که تجربه بی نظیری از محصول ، محتوا و سایتتان ایجاد کند.امکان طراحی و اجرا قالب های فوق العاده و زیبا یا اینکه یکی از قالب های آماده را برای وب سایتتان انتخاب کنید.یستم فروشگاهی انعطاف پذیری و هم پوشانی بی مانندی با قالب های مختلف سیستم مدیریت محتوای مورد استفاده ما دارد.همه قسمت ها قابل تغییر و اختصاصی سازی هستند چنان که کاملا بیرون از هیاهوی جمعیت و در چشم باشید.

سیستم بلاگ نهادینه شده در سیستم امکان انتشار محتوای فوق العاده و ایجاد برندی بی مانند را ایجاد می کند.امکان نمایش کالاها در نقاط مختلف وب سایت،بلاگ ها و صفحه های فرود یا لندینگ پیج ها که به بخش تسویه حساب و سبد خرید متصل است.

امکاناتی مانند تگ ها، دسته بندی ها و خصوصیت ها باعث جستجوی بهتر و راحت تر کالاها می شود.مثلا افزودن ویژگی مانند اندازه و سایز به کاربرانتان کمک می کند که محصولات را با دقت بیشتری جستجو کنند و بیابند.

امتیاز و نظرات کاربران بویژه خریداران که بوسیله برچسب مشخ می شوند را در صفحه محصول نمایش دهید.

متناسب با موقعیت و مکان فروشگاه خود زبان و واحد پول و واحد های اندازه گیری را اختصاصی کنید.

مرتب سازی ترتیب نمایش محصولات: مشتریان می توانند مثلا بر مبنای محبوبیت، جدید بودن، برچسب، امتیاز یا قیمت کالا ها آن ها را مرتب کنند.

تعداد نامحدود تصویر و گالری تصاویر : به تعداد بی شماری تصویر در گالری تصاویر برای نمایش محصول خود وارد کنید.

تعداد نامحدود کالا: به هر اندازه دوست دارید کالا در سیستم فروشگاهی می توانید ایجاد کنید، سیستم مورد استفاده ما هیچ محدودیتی ندارد تنها محدودیت  اندازه انبار شماست .

Sell any product, any time

هر چیزی را بفروشید، هر وقت که بخواهید​

فروش مقصد و هدف نهایی است اما فروشگاه الکترونیکی  شما جایی است که یک مشتری  می تواند هم یک شروع قدرتمند و خرید از شما را تجربه کند و هم با یک تجربه ناخوشایند و گم شدن در راهروهای آن بی درنگ آن را ترک کند.

خوب فروشاههایی که توسط ما طراحی و تنظیم و پیاده سازی می شوند چه ویژگی هایی دارند ؟

پشتیبانی از کالاهای فیزیکی : در پلتفرم ما می توانید کالاهای فیزیکی که پس از خرید باید به مکان مورد نظر مشتری حمل شود بفروشید

پشتیبانی از کالاهای دیجیتال و دانلود شدنی

پشتیبانی از کالاهایی که بصورت آشنا سازی به فروش می رسند یعنی شما می توانید کالاهای سایر فروشگاهها را بصورت همکاری به فروش برسانید

گونه های مختلفی از یک کالا : شما می توانید گونه های مختلفی از یک کالا را که از نظر رنگ و اندازه و مثلا جنس پارچه و . .. متفاوت هستند برای یک نوع کالا به مشتریان پیشنهاد و نمایش دهید.

می توانید روش های مختلف پرداخت را برای کالاها و خدماتتان پذیرا باشید

گزینه های مختلف تحویل کالا

نرخ های مختلف برای انواع حمل و تامین کالا

یا می توانید حمل رایگان را به عنوان یک گزینه در صورت تمایل به مشتریان برای یک محدوده خاص یا … پیشنهاد بدهید.

امکانات ژئو-لوکیشن یا همان محدوده جغرافیایی که سیستم فروشگاهی را قادر به شناخت موقعیت مشتری و محاسبه خودکار هزینه حمل و یا مالیات می کند.

گزینه هایی برای مالیات در صورت علاقمندی

Manage orders and customers

مدیریت سفارش ها و مشتریان

خارج از زمان بندی معمول  کاری سفارشات مشتریان را قبول کنید و مشتریانتان را به روز و آمده و شاد برای خرید های بعدی نگه دارید.سیستم ما امکانات خوبی برای این منظور دارد.

حساب مشتریان یا پرداخت بصورت میهمان: به مشتریان اجازه می دهد تا انتخاب کنند که می خواهند ثبت نام کنند و نام کاربری و پسورد داشته باشند یا نه.امکان یادآوری لاگ این به یک مشتری که به سایت بازگشته است.امکان پرداخت به مشتریان میهمان که علاقه ای به ثبت نام ندارند.

امکان بازپرداخت وجه از طریق کنترل پنلی که در اختیار دارید بدون دردسر.

مدیریت انبار کالا : نمایش وضعیت انبار و مدیریت سیستم کالا و امکانات فوق العاده این بخش مانند پایین بودن ذخیره کالایی ، موجود نبودن کالا، بازگشت کالا به انبار در صورت لغو خرید مشتری و …

مدیریت سفارشات قوی : برای مشتریان یادداشت بگذارید، موجودی را دستی وارد کنید، وضعیت حمل و نقل کالاها را شخص کنید، و مسیر حمل تا تحویل را مدیریت کنید.

امکان ارسال ایمیل یا پیام برای مشتریان در مراحل اصلی قبول تا تحویل سفارشاتت.

مدیر فروگاه ایجاد کنید: به اعضای تیم فروشتان امکان دسترسی  به منظور مدیریت سفارشات و دیدن گزارشات بدهید، بدون اینکه آنها را در سطح دسترسی حساسی قرار دهید.

Optimize your store to sell more
لندینگ پیج

فروشگاهتان را برای فروش بیشتر بهینه کنید​

سیستم مورد استفاده ما به شما این امکان را می دهد که با استفاده از پیشنهاد های جذاب ارتباط بهتری با مشتریانتان ایجاد کنید.
بهینه سازی برای موتور های جستجو 
کوپن های تخفیف: به مشتریانتان کوپن های تخفیف درصدی یا با مقدار ثابت بدهید یا برای مقدار مشخصی خرید حمل رایگان تعریف کنید و … انتخاب با شماست و بر مبنای سیاست فروش شما
نمایش محصولات مرتبط
گزارشات: فروشتان،بازپرداخت ها و کوپن های تاریخ گذشته ، کالاهای پرفروش و دسته های محبوب کالایی و … را بدر یک چشم به هم زدن ببینیدو بهتر تصمیم گیری کنید.
پنل مدیریت: به پنل سایت خود با ی کلیک پنل فروش یا سفارشات یا گزارشات خلاصه را به راحتی بیافزایید و همیشه بر همه چیز مسلط باشید.

Get help realizing your vision

برای پیاده سازی چشم انداز تجاریتان کمک حرفه ای بگیرید

به کمک ما علاوه بر پیاده سازی حرفه ای فروشگاه الکترونیکی و توسعه آن می توانید در زمینه های طراحی و پیاده سازی بیزنس پلن، مارکتینگ پلن، تبلیغ و برندسازی فروشگاهتان و همچنین مسایل مدیریتی و ناوبری سایت و … از کمک حرفه ای و تخصصی بهره ببرید.

Online Payment

سیستم پرداخت آنلاین

بی شک بزرگترین هدف وب سایت های تجاری تسهیل دریافت و پرداخت ایترنتی و بر خط است.وب اپلیکیشن ها و موبایل اپلیکیشن های طراحی و ارائه شده توسط ما کاملا امکانات لازم برای این مهم را بنا بر نیازهای مشتریان دارا می باشند.