نو آوری خلاقیت روزآمدی

شما در دنیای وب نیاز به وب سایت،اپلیکیشن و سامانه هایی دارید تا دیده شوید، فرآیندهای تجاری،تبلیغاتی و اطلاعاتی را به بهترین شکل انجام دهید و بازدیدکننده جذب کنید.

WEB & APPLICATION

طراحی وب و اپلیکیشن

Why We Need website?
می خواهم در دنیای وب خانه ای داشته باشم

چرا نیاز به وب سایت داریم ؟

یک وب سایت می تواند اهداف استراتژیکی برای یک موسسه شرکت و یا کسب و کار داشته باشد،یک وب سایت می تواند به عنوان یک منبع اطلاعاتی برای یک شرکت عمل کند برای تامین یک مجموعه ی کامل فروش و ابزار کامل مدیریتی و ابزاری برای مشتریان.به عنوان ابزاری برای بازاریابی و مارکتینگ،کسب درآمد و ابزار ارتباطی با مشتریان.یک وب سایت می تواند تاثیر شدیدی روی نحوه ی کسب و کار یک شرکت یا موسسه داشته باشد.

برخلاف سایر روش های بازاریابی و مارکتینگ،یک وب سایت می تواند مستقیما با با مشتریان ارتباط برقرار کند و ارزشی دراز مدت و اعتماد را در مشتریان ایجاد کند.تیم متخصص ما از بهترین و گزیده ترین طراحان و توسعه دهندگان وب و تولید کنندگان محتوی تشکیل شده است که سابقه درخشانی در طراحی و ایجاد وبگاههای موفقی دارند که بر روی کسب و کار موفق بوده و تاثیر فزاینده ای بر موفقیت مشتریان داشته اند.

WEB SITE
زیبا و بیادماندنی

انواع وب سایت

وب سایت ها بسته به هدف نهایی استفاده از آنها انواع گوناگونی دارند،از وب سایت های ساده اطلاع رسانی گرفته تا پرتال های خبری،صفحات شناساندن یک محصول تا فروشگاههای الکترونیکی و سایر انواع سایت های B2B و B2Cو امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی و پیچیده تر شدن معادلات فروش و بازاریابی و اطلاع رسانی،ظهور برندهای متعدد و حتی برندهای شخصی و انتقال فرآیند کارها بر روی سامانه های تحت وب و ابری اپلیکیشن های وب و موبایل هم جایگاهی بسیار قدرتمند یافته اند ولی در کلیت بنا بر ماهیت کارها وب سایت ها به دسته های زیر تقسیم میشوند:

وب سایت هایی که بصورت دستی طراحی میشوند و فاقد بخش بروز کنندهدینامیک هستند.

این نوع وب سایت ها امروزه منسوخ شده و کاربرد کمی دارند.زیرا کاربران امکان تغییر در محتوا را چندان ندارند مگر اینکه آشنا با کد نویسی HTML باشند البته طراحی قالب های اختصاصی استاتیک با عنوان TEMPLATE  برای کاربرد های دیگر و اضافه شدن به پروژه های دینامیک انجام میگیرد و یا شاید شما میخواهی تنها اطلاعاتی در وب داشته باشید که در بازه های بسیار درازی شاید تغییر کنند.اگر جزو کسانی هستید که نیاز به یک قالب خوب طراحی شده برای اعمال تغییرات توسط خودتان هستید و یا می خواهید یک وب سایت داشته باشید و چندان نیازی به به روز رسانی متعدد نداریداین نوع وب سات میتواند برای شما مفید باشد.

وب سایت هایی که به واسطه سیستم دینامیکی خود قابلیت به روز رسانی توسط کاربر را دارند.
وب سایت های دارای سیستم مدیریت محتوا به واسطه بهره گیری از سیستم برنامه نویسی شده و سیستم های پشتیبانی از قالب های دینامیک و همچنین پایگاههای داده امروزه بازه وسیعی از وب سایت ها را در بر میگیرد و به صورت مفهومی تمام سایت های برنامه نویسی شده را شامل می شود و به واسطه انواع توسعه پذیر آنها نیازهای بسیاری از مشاغل و کسب و کارها و افراد را بر طرف می کنند.گونه های اپن سورس و تجاری آنها و حتی گاهی انواع توسعه داده شده با اهداف گوناگون قابل استفاده و ارائه توسط ما هستند.

ما سیستم های مدیریت محتوای مبتنی بر جوملا، ورد پرس و توسعه داده شده اختصاصی توسط گیو دیزاینرز را توصیه می کنیم،چرا که پس از طراحی و راه اندازی توسط ما شما امکان به روز رسانی وب سایت خود را دارید و هرچه بیشتر با سیستم آشنا بشوید می توانید خلاقیتی دو چندان بکار ببرید.

جایی که شما علاوه بر امکانات یک سیستم محتوای اختصاصی فروشگاهی به پایانه های بانکی و سیستم های مالی دست رسی خواهید داشت.
وب سایت های فروشگاهی سیستم های مدیریت محتوای تخصصی شده برای نمایش و فروش کالا و خدمات هستند و هدف شما از این نوع وب سایت ها فروش و تجارت آنلاین خدمات و محصولات شماست.پایانه های بانکی و امکانات سیستم های فروشگاه ساز به شما این امکان را می دهند که فروشگاهی به وسعت دنیا بنا کنید.انواع فروشگاههای الکترونیکی که جهت تجارت الکترونیکی بنا می شوند بسته به میزان توسعه یافتگی،توسعه پذیری و نوع انجام پروسه های فروش شما و امکانات پس زمینه آنها قیمت های متفاوتی دارند.

همه اطلاعات را به سرورها منتقل کنیم تا همیشه در دسترس باشند.
اپلیکیشن های وب این امکان را برای شما فراهم می کنند تا پروسه های کاری خود را یا فرآیندهایی که نیاز به نرم افزار دارد را بصورت آنلاین و همیشه و در همه جا در دسترس داشته باشید.مخصوصا اگر تیمی غیر متمرکز یا چندیدن شعبه دارید یا می خواهید فرآیند هایی را بصورت آنلاین و بین افراد زیادی انجام دهید وب اپلیکیشن ها به کار می آیند.فراموش نکنید اگر می خواهید کاری در اینترنت راه بیاندازید و یا سیستمی اختصاصی برای کاری خاص از ایجاد یک فروم گرفته تا یک شبکه اجتماعی یا یک بانک اطلاعاتی و … حتما با ما مشاوره کنید تا مبادا چرخ را از نو اختراع کرده باشید.

Become Online
شما و کسب و کار تان آنلاین می شوید، به همین راحتی!

وارد فضای وب شوید

 شما می توانید یک وب سایت زیبا و کارا داشته باشید که به صورت حرفه ای تنظیم،طراحی و راه اندازی شده باشد.

Digital Design

بررسی و نیازسنجی

اولین گام برای شروع پروسه آشنایی با نیازهای شما و یافتن راهکاری بسیار عالی برای حل مشکل شماست.پس از ایده پردازی و شناخت درست نیازهای شما و طی پروسه همکاری نوبت به طراحی می رسد.

Digital Design

UI/UX

بر مبنای خواسته ها و نیازهای شما رابط کاربری و تجربه کاربری بررسی و نمونه اولیه ایجاد می شود.

Digital Design
وب سایت شما طراحی و نمونه سازی حرفه ای میشود

طراحی قالب وب

پس از توافق بر روی نمونه اولیه روند طراحی تکمیل میشود

اولین گام برای شروع پروسه آشنایی با نیازهای شما و یافتن راهکاری بسیار عالی برای حل مشکل شماست.پس از ایده پردازی و شناخت درست نیازهای شما و طی پروسه همکاری نوبت به طراحی می رسد.

Digital Design
توسعه،کد نویسی و پیاده سازی وب سایت

توســـــعه وب

پس از طی مرحله طراحی بسته به نوع سایت وارد این مرحله میشویم

بسته به نوع سایت و نیازهای آن پس از طی طراحی،پیاده سازی و توسعه و تنظیم وب سایت و در موارد خاص کد نویسی از صفر آغاز میشود تا به بیشینه بهره وری برسیم.

Digital Design
اطلاعات وارد وب سایت میشود

همگام سازی

تنظیمات نهایی و بهینه سازی برای موتورهای جستجو آغاز میشود

در این گام وب سایت تنظیمات نهایی خود را طی میکند و آخرین بررسی های کارشناسی بر روی آن صورت میگیرد.به شما تبریک می گوییم پس از یک همکاری موفق با گیودیزاینرز شما یک وب سایت خوش ساخت دارید!

brand identity
به همه چیز هویتی مناسب برندتان می دهیم

امکانات وب سایت های ما

پس از کارشناسی و بررسی اطلاعات بدست آمده از معماری اطلاعات و طی روند طراحی رابط های کاربری و نیازسنجی دقیق بهترین سیستم مدیریت محتوای متن باز یا اختصاصی به شما توصیه و پیاده سازی می شود.ما محدودیتی در طراحی و توسعه سیستم های مدیریت محتوای اطلاعاتی و فروشگاهی و وب اپلیکیشن ها نداریم.

قالب وب کاملا انعطاف پذیر و زیبا با طراحی حرفه ای و بر مبنای فریم ورک های مطرح جهان

سیستم محتوای مرکزی دقیق و قوی که کاملا نیازهای شما را پوشش می دهد.​

وب سایت های ما در صورتی که شما بخواهید قابلیت پشتیبانی از یک یا چند زبان به صورت همزمان را دارا هستند.

پنل مدیریتی که کار با آن ساده بوده، و یادگیری آن نیز آسان می باشد.

دسته بندی منظم و بی محدودیت

می توانیم تمام مطالب خود را ویرایش نماییم و تنظیمات مربوط به آنها را انجام دهیم،بخش بندی کنید.مطالب را تگ گذاری کنید.

شما می توانید از انواع اسلایدر ها،اسلاید شو ها، آکاردئون ها و پارالکس ها و سایر امکاناتی که در هر نوع وب سات دینامیکی می دیدید و آرزو داشتید در این سایت ها بسته به نیاز بهره مند شوید.

سیستم لایه بندی وب سایت بر مبنای کد نویسی اصولی بوده و کاملا منعطف و قابل چیدمان مجدد هست و تقریبا کمترین محدودیتی برای ترکیب بندی و تنظیم صفحه ها ندارد.

قالب وب کاملا انعطاف پذیر و زیبا با طراحی حرفه ای و بر مبنای فریم ورک های مطرح جهان

علاوه بر امکانات پایه وب سایت های ما قادر به توسعه توسط افزونه ها بوده و می تواند امکانات آنها را افزایش داد.

سطح دسترسی و جایگاه

چه یک تیم کوچک داشته باشید چه سایتی با هزاران نفر بازدید کننده مدیریت کاربران و تعیین سطح دسترسی و امنیت داده ها همیشه یک دغدغه برای دارندگان وب سایت ها و سیستم های اطلاعاتی است،با خیال راحت می توانید در این سیستم کاربران را دسته بندی و بر روی دسته ها محدودیت اعمال کنید.

منوهای متعدد ایجاد کنید،آنها را دسته بندی و مدیریت کنید و به شکل های مختلف نمایش دهید.هیچ محدودیتی وجود ندارد.

وب سایت شما در همه ابزارها بصورت مناسب قابل بازدید است.

چه وب سایت شما از طریق رایانه بازدید شود و چه بوسیله گوشه های موبایل،مطئن هستید که متناسب با ابزار درست دیده می شوند و قابل دسترس هستند.هم شما و هم بازدیدکنندگانتان می توانید لبخند بزنید.

برای توسعه وب سایت ها و وب اپلیکیشن ها ما از به روز ترین تکنولوژی های جهان بهره می بریم.

وب سایت شما در تمام مرورگرهای به روز و مدرن دنیا عالی دیده خواهد شد از جمله:

FIREFOX (Mozilla),Chorome (Google),Internet Explorer 10+ (Microsoft),SAFARI (Apple),Opera

بهترین پلتفر ها و سیستم های مدیریت محتوا را به کار می  گیریم.چرخ را از نوع اختراع نمی کنیم بلکه خودروهای پر شتاب طراحی می کنیم !

E Shops / E Malls
آغاز گام های استوار یک برند پایا

فروشگاه های آنلاین

با تییراتی که در زندگی ما بخصوص پس از سال 2020 به وجود آده ضرورت تغییر و بهینه سازی سیستم فروش کسب و کارها به خوبی نمایان شده است.کسب و کارهایی که پیشتر تمهیدات لازم برای حضور بصورت آنلاین و فروش اینترنتی را به عنوان روش اصلی فروش یا روش مکمل داشتند در این سال رشد کردند و مشتریان فراوانی کسب کردند .

بسته به نوع کسب و کار شما و بسته به موضوع کالا یا خدمات شما سیستم های فروشگاهی طراحی و پیاده سازی و گاها توسعه داده می شود.سیستم هایی گسترش پذیر و با امکان تراکنش های مالی. 

همچنین برای انجام کسب و کار آنلاین علاوه بر فروشگاه نیاز به زیر ساخت های دیگری است که در صورت نیاز به صورت سیستم های مکمل قابل مشاوره و پیاده سازی می باشد.

برای اطلاع از امکانات سیستم های فروشگاهی ما اینجا را کلیک کنید.

UI / UX

رابط کاربری / تجربه کاربری

امروزه با بالا رفتن حجم اطلاعات به نمایش گذاشته شده در وب سایت ها،اپلیکیشن های وب و موبایل طراحی یک رابط کاربری ساده و قابل درک برای کاربران یکی از دغدغه های هر تیم طراحی است که بسته به میزان مطالعات و تحقیقاتی که برای هر پروژه انجام می شود، در جذب مخاطب بیشتر و کاربردی شدن وب سایت ها و اپلیکیشن ها کمک شایانی میکند و بر خلاف تصور غلط برخی افراد نه یک هزینه که مهمترین بخش از سرمایه گذاری در تجارت آنلاین است.

Landing Page
لندینگ پیج

صفحه فرود

لندینگ پیج یا صفحه فرود صفحه هایی اختصاصی از وب سایت هستند که برای جذب مخاطب و در مورد یک محصول یا مضوع خاص در نهایت تبدیل آنها به یک مخاطب،دریافت ایمیل و اطلاعات و یا فروش منجر می شود و یکی از مهمترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است.

Email Template

ایمیل مارکتینگ

امروزه با پیشرفت ابزارهای ارتباطی شاید نامه نگاری به شکل سنتی کمی کمرنگ تر شده باشد ولی همچنان نامه نگاری البته به شکل دیجیتال یا بهتر بگوییم رایانامه (ایمیل) یکی از بهترین راهکارهای بازاریابی و ارتباط در بستر مدرن می باشد که می تواند شما را برای رسیدن به اهداف کاری و تجاریتان بسیار یاری رسان باشد.
ما در گیو دیزاینرز با استفاده از بستر های بین المللی و داخلی نسبت به ارسال ایمیل های حرفه ای به مشتریان بالقوه شما راهکارهای نوینی را در اختیار شما می گذاریم.فراموش نکنید یک کمپین پویا ایمیل می توواند بازاریابی شما را متحول کند.بستر هایی مانند MAIL CHIMP از آن جمله هستند.

همچنین ما با طراحی قالب های خبرنامه و ایمیل هایی که می تواند امکان تعامل بالایی را برای کسب و کار و یا معرفی محصول شما فراهم کند به خوبی بهره میگیریم. نوشتن یک متن بازاریابی خوب می تواند جذابیت کار را بسیار بالا ببرد و ما این کار را برای شما انجام می دهیم.

Web & App Development

برنامه نویسی و توسعه

شاید یک پروژه نیاز به توسعه بخش هایی اختصاصی و متفاوت از سایر پروژه ها داشته باشد.در این صورت برنامه نویسان ما دست به کار میشوند تا نیازهای ویژه وب سایت یا وب اپلیکیشن شما را به بهترین شکل و در نزدیک ترین زمان ممکن به سرانجام برسانند.مثلا یک درگاه بانکی یا فرمی برای دریافت اطلاعات خاص و …

Analytics & Bots

توسعه سیستم های آنالیز و بات

امروزه موضوع یادگیری ماشین، یادگیری ژرف و سیستم های تجاری مبتنی بر هوش مصنوعی دیگر موضوعاتی فانتزی نیستند.

طراحی و توسعه بات های سیستم های مسنجر، شبکه های اجتمعی و داده کاوی

Special Business

وب سایت های ویژه کسب و کارهای خاص ​

کافی شاپ ها و رستوران ها

فروشگاههای کالاهای لوکس / لباس / ساعت

فروشگاههای اینستاگرامی